Rozmístěni místností

Moderátor: bartrand

DurinCZ

Re: Rozmístěni místností

Příspěvekod DurinCZ » So 4. Led 2014, 17:19

Ahoj.

Měl bych jeden dotaz. Pokud se bourají speciální místnosti, tak nepřijdu o jejich plány a mohu je znovu postavit. Jak je to ale s továrnou na pilulky a jejími upgrady, které jsou velmi drahé a to včetně mincí. Bude továrna postavená na novém místě mít opět všechny upgrade, nebo je budu muset zaplatit znovu?

Díky za odpověď.

Dr.Savian

Příspěvekod Dr.Savian » So 4. Led 2014, 17:34

Čauky,
bohužel nemám informace jak to přesně funguje s Výrobnou pilulek, ale domnívám se, že pokud zbouráš výrobnu tak o své vylepšení přijdeš, jako u i jiných místností, ale mohu se mýlit.
Přeci jen jde o speciální místnost jako je třeba i Ordinace V2 nebo Operační sál V2 u kterého, když místnost zbouráš, můžeš jí opětovně zas proměnit-vylepšit na místnost V2.

Edit: Ještě doplním, pokud si zaplatíš stěhovací tým a zbouráš místnost, tak o své upgrady nepřijdeš.

DurinCZ

Příspěvekod DurinCZ » Po 6. Led 2014, 00:05

Díky za odpověď.

Se stavební četou máš samozřejmě pravdu. Nicméně ta stojí 200 mincí, tedy úplně stejně jako onen 4lvl upgrade továrny, takže to trochu postrádá smysl. Bylo by možné tohle opravdu jasně ověřit? Přece jen 200 mincí je opravdu dost na to, abych to jen tak zkoušel.

Moc díky.

Dr.Savian

Příspěvekod Dr.Savian » Po 6. Led 2014, 08:37

Čauky,
pokusím se zjistit více. Jak budu vědět něco nového dám ti vědět. ;)

Dr.Savian

Příspěvekod Dr.Savian » Út 7. Led 2014, 12:17

Čauky,
dostala jsem odpověd, že by jsi o své upgrade neměl po zbourání Pilulkové výrobny přijít.

DurinCZ

Příspěvekod DurinCZ » Čt 9. Led 2014, 01:03

Super.

Díky moc za snahu a odpověď. Až to ověřím realitou, dám ještě pro jistotu vědět, jak to dopadlo ;-)

Zatím

Dr.Savian

Příspěvekod Dr.Savian » Čt 9. Led 2014, 07:40

Nemáš vůbec zač :)
Jen doufám, že o své upgrade nepřijdeš a vše bude v pořádku ;)
Určitě dej vědět at vím pro příště :)

DurinCZ

Příspěvekod DurinCZ » Ne 12. Led 2014, 08:17

Tak vyzkoušeno.

O nic jsem nepřišel, jen jsem musel za znovu postavení zaplatit 50.000hT. Takže úplně v pohodě.

Díky

Dr.Savian

Příspěvekod Dr.Savian » Ne 12. Led 2014, 12:03

Tak to je fajn
Děkuju za info.
Přeju příjemnou hru ;)

got2

Příspěvekod got2 » Út 1. Dub 2014, 21:06

Alen Kubat napsal:Místnosti stěhovat nelze, je potřeba je zbourat.
Běžné místnosti je potřeba potom koupit znovu, místnosti za mince se vrátí do stavu plánku a lze je postavit opět.

Myslím že Ti zde chybí jedna dost podstatná informace. A to, co se týče pracovních čet. Pokud si za 200 mincí na týden aktivuji prac. četu, VŠECHNY zbourané místnosti se vrátí do stavu plánku. A další: rozvržení místností..
Máte tady hezké uspořádání, jen co je pravda.. Já pořád co mi tam chybí. Kde je masážní lůžko?
A další nelogická věc: Proč bych si ortopedii která je jako čtvrtá místnost dával do druhého patra a první nechal z části nezastavěné??

Dr.Savian

Příspěvekod Dr.Savian » Stř 2. Dub 2014, 11:01

Čauky,
got2 napsal:
Alen Kubat napsal:Místnosti stěhovat nelze, je potřeba je zbourat.
Běžné místnosti je potřeba potom koupit znovu, místnosti za mince se vrátí do stavu plánku a lze je postavit opět.
Myslím že Ti zde chybí jedna dost podstatná informace. A to, co se týče pracovních čet. Pokud si za 200 mincí na týden aktivuji prac. četu, VŠECHNY zbourané místnosti se vrátí do stavu plánku. ....

got2 umíš koukat také na datum vložení příspěvku?
Alen Kubat vložil svůj příspěvek dne 9.1.2013
Funkce Stěhovací tým přišla do KH 25.11.2013
Takže v době kdy to Alen psal tato funkce v KH nebyla ;)

got2 napsal:.... Máte tady hezké uspořádání, jen co je pravda.. Já pořád co mi tam chybí. Kde je masážní lůžko? ....

Masážní lůžko najdeš v Dekoracích :arrow: Masážní stůl
got2 napsal:..... A další nelogická věc: Proč bych si ortopedii která je jako čtvrtá místnost dával do druhého patra a první nechal z části nezastavěné??

Obrázky, které jsem sem vložila pro uspořádání byli a jsou jen orientační, nikoliv povinné to takhle stavět. Je na každém jak si svou nemocnici postaví a zařídí.
Mimochodem nad prvním obrázkem je to i napsané. Nikdo ti přeci neříká, postav to takhle ;)

daphne111

Příspěvekod daphne111 » Po 16. Črv 2014, 19:20

Ahoj, mám také dotaz, superpokoje by mi měly zůstat po zbourání ve formě plánů, jak jsem se zde dočetla, jaktože nezůstavají?

Dr.Savian

Příspěvekod Dr.Savian » Út 17. Črv 2014, 07:32

daphne111 napsal:Ahoj, mám také dotaz, superpokoje by mi měly zůstat po zbourání ve formě plánů, jak jsem se zde dočetla, jaktože nezůstavají?

Čauky,
plánky z místností V2 zůstávají. (teď jsem vyzkoušela)
ve stavebním panelu se mi plánek uložil.
Není již potřeba nákup místnosti, stačí jen umístit plánek V2 a místnost se ti okamžitě postaví se všemi vylepšeními které jsi měl.

Pokud tomu u tebe tak není, zkus nejdříve promazat historii a cookies tvého prohlížeče zda se jen nejedná o špatné zobrazení.
Zkus i jiný prohlížeč zda se ti chyba zobrazuje i tam.
Pokud to nepomůže, obrat se prosím na podporu, kde ti s tím pomůžou a sjednají nápravu.

bambulka1977

Příspěvekod bambulka1977 » Stř 1. Dub 2015, 00:23

prosím o pomoc jak zbourat místnost. žádnou takovou možnost tady nevidím.... koupila jsem novou místnost, takže na patro peníze nemám a bez místnosti se nehnu, protože nemůžu doléčit pacienty. restartovat účet už nejde. Fajn hra, ale s tím, že nejde posouvat s místnostma .... mínusové body

Danae

Příspěvekod Danae » Stř 1. Dub 2015, 09:56

Abys mohla místnost zbourat, nesmíš v ní mít pacienta. Je-li prázdná, klikni na ni -> otevře se ti přehled té místnosti -> tam je, krom jiných informací, i ikonka s bombou. Tou můžeš místnost zbourat, ale pozor! Místnost se tím zlikviduje - nevrátí se ti jako stavební plán do inventáře, ale zmizí. Takže pokud budeš chtít pokoj postavit znovu, budeš ho muset znovu za plnou cenu koupit.

K přesunu místnosti do inventáře je zapotřebí koupit si četu stěhováků.

KapiHospital je dosti strategická hra, takže pokud hráč nevhodně rozestaví do nemocnice pokoje, hodně si tím ztíží postup. Také se zde počítá s tím, že bude hráč muset hodně a dlouho šetřit.
Osobně bych doporučila opravdu hodně trpělivosti - zbavuj se pacientů, které nemůžeš léčit a zaměř se na léčbu těch, které léčit můžeš (pomoci ti může burza pacientů, tam seženeš pacienty, které můžeš vyléčit a něco na tom i vydělat, stejně se tam můžeš zbavit alespoň části těch, které léčit nemůžeš) a šetři, šetři a šetři.
Obrázek
Pokud potřebujete mou pomoc, je tu podpora

Vrátit se na “Tipy pro začátečníky a nápověda”