pacienti v čekárně

Moderátor: bartrand

Aninasev

pacienti v čekárně

Příspěvekod Aninasev » Út 12. Kvě 2015, 09:17

Ahojky, již delší dobu se mi stává, že pacienti v čekárně jsou stále vidět, i když tam již nejsou. Vždy pomůže vypnout hru a znova nahodit, takže žádný velký problém, ale otravuje to. To samé se mi občas stává, že sí sedají pacienti na jedno místo a pak jich tam je třeba 5. těch abych se zbavila, tak je musím postupně prodat nebo dát na lůžka. Nejdou přesunout rovnou do ordinace. Zajímavé je, že v takovém případě jsou místa vedle tohoto prázdná. Ale jak říkám, vyskytuje se to jen občas. Tedy ten první problém asi tak 10x denně, druhý tak jednou do týdne. Je to jen otravné. Moje id je 9514542.Třeba pomůžete, ale pokud to nebude trvalé, tak asi ne. Jinak zkoušela jsem i na jiném PC a stejná chyba.

Danae

Re: pacienti v čekárně

Příspěvekod Danae » Út 12. Kvě 2015, 09:52

Když problém řeší restart hry, tak je to zaručeně v počítači nebo prohlížeči. Jediný způsob, jak se takovým otravným chybám spolehlivě vyvarovat, je starat se o počítač a čistit ho, stejně jako mazat cache prohlížeče (KH není flashová hra, flashplayer kvůli ní nemá smysl čistit). Chce to každý den provést údržbu a vypnout počítač.
Obrázek
Pokud potřebujete mou pomoc, je tu podpora

Aninasev

Příspěvekod Aninasev » Út 12. Kvě 2015, 09:57

to děláme každý den. A jak říkám zkoušela jsem to i na jiném PC. Syn má taky účet a jemu to nedělá. Ale jak jsem již napsala, je mi jasné, že dokud funguje restart, tak se s tím nic asi nedá dělat. Ale i tak díky za odpověď.

Danae

Příspěvekod Danae » Út 12. Kvě 2015, 10:12

Nepoužíváš náhodou prohlížeč internet explorer? Ten je na hraní her velice nevhodný a takovéhle chyby by mohl způsobovat sám od sebe i za dobré péče a pravidelného čištění.
Obrázek
Pokud potřebujete mou pomoc, je tu podpora

Aninasev

Příspěvekod Aninasev » Út 12. Kvě 2015, 10:24

právě že ne, používáme nejradši chrom, pak má přítel ještě jeden, ten ale tak často nevyužívá, neboť chrom je na online hry snad nejlepší.

Aninasev

Příspěvekod Aninasev » Út 12. Kvě 2015, 10:26

mimochodem explorer nám ani nejde, nevím, jak to kluci udělali, ale když tam byl, tak chyby se vyskytovali vlastně pořád, od jeho úplného vypnutí je to lepší.

Vrátit se na “Bugs server 1”