Archibald

Moderátor: bartrand

MaLaga

Archibald

Příspěvekod MaLaga » Čt 14. Kvě 2015, 08:15

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak přesně funguje tento nový div, jelikož se na tom ve sdružení nemůžeme shodnout.
1) Šanci získat nové patro mají jen ti hráči, kteří už ve sdružení jsou nebo se to bude týkat i těch, kteří přijdou po splnění divu?
2) Aby hráči dostali nové patro, musí dodat 2500 mozků - znamená to, že je musí dodat v průběhu plnění divu nebo i kdykoli potom, co je div hotový?
Já jsem to pochopila tak, že všichni hráči ve sdružení (ať už patro mají či ne) se snaží splnit div (dodat 50000 mozků) a jakmile je to hotovo, pak každý hráč, který doposud patro nemá (ať už ve sdružení je v době plnění divu nebo do něj přistoupí až po splnění), jakmile splní limit dodaných 2500 mozků, tak to patro automaticky dostane. Chápu to dobře?

Danae

Re: Archibald

Příspěvekod Danae » Pá 15. Kvě 2015, 09:28

V oznámení je, že tenhle div byl vytvořen proto, aby byla "stará" sdružení atraktivní i pro "nové" doktory.

Funguje to tak, že když sdružení div dokončí, může si za 2.500 mozků každý člen kdykoliv pořídit 5. patro (pokud ho už nedostal). Tím pádem když tenhle div máte a přijmete úplného nováčka, může si ten nováček za 2.500 mozků pořídit další patro. A je jedno, kdy toho nového člena přijmete.
Obrázek
Pokud potřebujete mou pomoc, je tu podpora

MaLaga

Re: Archibald

Příspěvekod MaLaga » Pá 15. Kvě 2015, 12:45

Děkuji za odpověď, takže jsem to pochopila správně.

Vrátit se na “Všeobecně”