Závodní jídelna

Moderátor: bartrand

Avatar uživatele
Danae
Příspěvky: 4110
Registrován: Po 16. Dub 2012, 21:11

Závodní jídelna

Příspěvekod Danae » Stř 30. Črc 2014, 10:46

Drazí hráči,

ode dneška můžete na farmářském trhu najít novou budovu, která perfektně doplní vaše kultury obludného ovoce!

Od úrovně 31 si můžete odemknout závodní jídelnu!

Obrázek

Pokud pěstujete obludné ovoce ve svém skleníku na obludné ovoce (který můžete na farmářském trhu odemknout též od úrovně 31), budete moci nyní získat také kousky obludného ovoce.

S jejich pomocí se můžete zúčastnit soutěží v jídle a získat tak pro sebe úžasné ceny!

Jak to všechno funguje? Stačí kliknout na tlačítko spoileru!

Ode dneška hráči, kteří dosáhli úrovně 31 mohou odemknout na svém farmářském trhu odemknout závodní jídelnu.

Obrázek

jakmile je tato budova odemčena (za 900.000 bT), můžete zde spouštět soutěže v jídle. Během soutěže krmíte svého soutěžícího kousky obludného ovoce, které sklízíte ve svém skleníku na obludné ovoce.

Automaticky při odemčení této nové budovy dostanete 300 jahodových kousků obludného ovoce, a ty vám tak umožní hned začít. Jakmile je soutěž spuštěna, bude trvat 7 dní. Váš soutěžící bude bojovat o první místo proti dvěma dalším soutěžícím řízeným systémem.

Abyste mohli soutěž odstartovat, musíte nejprve vybrat obludné ovoce, které si přejete použít během soutěže. Každých 8 hodin, můžete svého závodního jedlíka krmit vybraným druhem kousků obludného ovoce. Pravidelné krmení udrží diváky zaujaté a fandící a vynese vám ceny. Čím lepší bude váš soutěžící, tím lepší je nálada publika a ta se mění na ceny, které dostanete.

Jak získat ceny?

Jakmile začnete krmit svého závodního jedlíka, uvidíte ikonky objevující se nad hlavami vašich diváků a to v několika různých symbolech: hvězda, zlaté mince, zlatý vavřínový věnec a zeleninový koš.

Obrázek Vavřínový věnec: sláva (je potřebná k dosažení vyšších úrovní závodního stravování)

Obrázek Zlaté mince: bramborové tolary

Obrázek Zeleninový koš: produkty (zeleniny, květiny a ovoce)

Obrázek Hvězda: sláva

Klikněte na ikonky a posbíráte své odměny.
Pozor: ceny nebudou na váš účet připsány okamžitě, ale až bude akce ukončena. Chcete si někde najít, kolik cen se vám již podařilo nashromáždit? Pak klikněte na následující předmět v soutěžní oblasti:

Obrázek

Soutěže v jídle přichází s jedním odemčeným blokem diváků. Další blok může být trvale odemknut výměnou za 50.000 bramborových tolarů (bT). Třetí a čtvrtý blok lze po dobu průběhu soutěže pronajmout za naši prémiovou měnu Mince. Čím více diváků budete mít a čím více se budou bavit, tím více cen dostanete.

Chcete získat ještě víc slávy a peněz?

Obrázek

během každé soutěže můžete vybavit své výkladní místo fanouškovským zbožím – od stylových čapek k panáčkům obludného ovoce. Každých 20 hodin uvidíte kontrolní ikonku nad vaším výkladním místem. Klikněte na ni a vaše publikum začne, v závislosti na úrovni jejich pobavení, nakupovat různé předměty, které jim nabízíte k prodeji: čím více zboží máte na prodej a čím větší je zábava diváků, tím více předmětů prodáte.

Prodejem zboží získáte slávu, body a bramborové tolary.

ObrázekObrázekObrázekObrázek

Sláva?

Sláva vám umožní dosáhnout vyšších úrovní závodní jídelny. Díky nim budete moci odemknout více a lepší zboží pro sví fanoušky.

Došlo vám během krmení vašeho závodního jedlíka obludné ovoce? Zbývající obludné ovoce lze koupit za naši prémiovou měnu, Mince. Abyste zjistili, kolik kousků obludného ovoce máte právě teď, klikněte na následující ikonku:

Obrázek

Můžete tam vidět, kolik kousků obludného ovoce máte. Pokud byste si chtěli dokoupit další, klikněte na ikonku plus (+):

Obrázek

Jakmile je soutěž ukončena, získáte všechny odměny, které jsme nashromáždili, plus bonus, který závisí na umístění vašeho závodního jedlíka. Čím vyšší pozice vašeho soutěžícího, tím lepší bonus dostane.

Navrch k tomu všemu získáte nové předměty do krabičky s dárky, a to podle toho na jakém místě se umístí váš soutěžící:

  • 1. místo v soutěži v jídle (připsáno s ukončením každé akce)
  • 2. místo v soutěži v jídle (připsáno s ukončením každé akce)
  • 3. místo v soutěži v jídle (připsáno s ukončením každé akce)

Obrázek Obrázek Obrázek


Spolu se soutěžemi v jídle obludného ovoce jsme přidali nové úspěchy. Jejich dosažení vám pomůže také získat nové předměty do krabičky s dárky!

Novými úspěchy jsou:

  • Dosažení 1. místa v soutěži v jídle 15 krát
  • Dosažení 1. místa v soutěži v jídle 25 krát
  • Dosažení 1. místa v soutěži v jídle 50 krát

Obrázek ObrázekObrázek

Samozřejmě náš současný bonusový předmět zdarma k nákupům Mincí, nenasytný panděráč, je stále k dispozici – a k současnému updatu se hodí znamenitě, nemyslíte?

Užijte si náš update!

Váš My Free Farm - Tým

Obrázek
Obrázek
Pokud potřebujete mou pomoc, je tu podpora

Vrátit se na “Oznámení”