multiučty

Vše co se netýká přímo hry.

Moderátor: bartrand

kubaneec

multiučty

Příspěvekod kubaneec » Út 12. Srp 2014, 19:36

ahoj danae chtěl bych nahlásit uživatele k zabanování multiučtu uživatel vlastní 2 multiučty jedná se o hujer a bohem-xxl prosím o zabanování uživatele

Danae

Re: multiučty

Příspěvekod Danae » Stř 13. Srp 2014, 09:18

Samozřejmě máš pádný důkaz, že? Neosočuješ tu hráče z podvádění jen tak, že ne?
Obrázek
Pokud potřebujete mou pomoc, je tu podpora

kubaneec

Příspěvekod kubaneec » Stř 13. Srp 2014, 09:48

Danae napsal:Samozřejmě máš pádný důkaz, že? Neosočuješ tu hráče z podvádění jen tak, že ne?

ne neosočuji hráč má na zoo nick hujer a na garbagegarage učet pohodar

Danae

Příspěvekod Danae » Stř 13. Srp 2014, 09:55

A důkazem je...?
Obrázek

kubaneec

Příspěvekod kubaneec » Stř 13. Srp 2014, 09:59

Danae napsal:A důkazem je...?

ano je a on může mít 2 učty jeden na zoo nick hujer a druhej učet na garbage garage měl učet bohem-xxl změnil si učet na nick pohodář

Danae

Příspěvekod Danae » Stř 13. Srp 2014, 10:07

kubaneec napsal:
Danae napsal:A důkazem je...?

ano je a on může mít 2 učty jeden na zoo nick hujer a druhej učet na garbage garage měl učet bohem-xxl změnil si učet na nick pohodář

Obávám se, že nechápeš význam slova důkaz. Jenom tvoje slovo mi nemůže stačit, a pokud svoje tvrzení nemáš čím podložit, je tato debata asi zbytečná. Jediné, co mi tu opakuješ, je, že nějaký hráč má účet na zoo a na GG, což není proti pravidlům.
Obrázek

kubaneec

Příspěvekod kubaneec » Stř 13. Srp 2014, 11:17

svámi jsem skončil český server je nejhorší ze všech na zahraničních serverech si nemohu dovolit krást farmy atd protože by mě mohli víc potrestat
na zahraničnim serverech hraju 2 roky na německym serveru nebo na dánskym apod jsou stokrát hodnější admini když potřebuji pomoct pomohou mě protože ví že si nemohu dovolit krást farmy na zahraničnim serveru o českym serveru se to nedá říct tady jsem skončil sbohem na zahraničnim mam jen jeden učet jsou ochotnější a pomohou mě když mam problém o tobě se to nedá říct

VERUNNA

Příspěvekod VERUNNA » Stř 13. Srp 2014, 11:57

Stačí si přečíst pozorně forum a zjistíš, že Danae se snaží pomáhat jak nejvíc může....

Danae

Příspěvekod Danae » Stř 13. Srp 2014, 12:00

VERUNNA napsal:Stačí si přečíst pozorně forum a zjistíš, že Danae se snaží pomáhat jak nejvíc může....

Když tady tenhle by chtěl, abych mu pomáhala krást cizí účty a to má opravdu smůlu. Ale s radostí na něj upozorním kolegy z ostatních podpor, aby si taky dávali pozor.
Obrázek

hujer

Příspěvekod hujer » Stř 13. Srp 2014, 13:09

Zdravím ve spolek,tato debata se tu vede kuli mě,vůbec nechápu oč tomu hráči jde,ano já mám na serveru 1 zoo hujer a na garbage garage nick pohodář,hraji ještě i jiné hry třeba i my free farm,vůbec nechápu oč dotyčnému jde,navíc mě včera posílal výhružné zprávy i na zoo,bohužel už jsem nemůžu napsat jméno,nebot tu zoo smazal a zprávy jsou beze jména,moc bych poprosil danee,aby tuto diskusi smazala,nebot mě to uráží,když se tu o mě píší lži,děkuji moc HUJER

Vrátit se na “Off-Topic”