Kouzelný les

Jestli ti to ve hře někde nepůjde dále, tak jsi zde správně. Prosím založ ke každému dotazu nový příspěvek. Prosím žádný spam. Také označ tvůj příspěvek tak aby každý hned věděl o co jde.

Moderátor: bartrand

Mrakopysk

Kouzelný les

Příspěvekod Mrakopysk » Pá 5. Říj 2012, 14:56

Do truhly se vleze od každé nalezené věci víc jak 25ks, než jak je psáno v FAQ. Například Manga listu už mám 30ks, Křišťálového květu 29ks .....

Shalom1111

Re: Kouzelný les

Příspěvekod Shalom1111 » Pá 5. Říj 2012, 20:04

Přesně i já už jsem překročil 25 limit s několika přísadami z kouzelného lesa.

joshlukas
Administrator

Příspěvekod joshlukas » Út 9. Říj 2012, 10:10

Ahojte. Upřesnil jsem to v často kladených otázkách. Nebylo to jasně vyjádřené. Díky za info.
Máte-li na mně nějaké otázky, tak prosím vás buďte tak milý a obraťte se přímo na podporu. Pomocí formuláře pro podporu se vaše dotazy a otázky ke mně dostanou mnohem rychleji a tím pádem vám můžu lepe pomoci!

Shalom1111

Příspěvekod Shalom1111 » Út 9. Říj 2012, 15:05

Nevím, ale nějak jsem to nenašel, kolik je teda možné nasbírat přísad v kouzelném lese? A pokud je to nějak omezené počtem, bude možné nadbytečné přísady prodat? Či prostě propadnou? K čemu by mi pak byl reset lesa?

joshlukas
Administrator

Příspěvekod joshlukas » Út 9. Říj 2012, 17:39

Ahoj. Reset lesa znamená, že můžeš za určitý poplatek les obnovit a takto ihned znovu hledat dále. Omezení mi žádné není známé.
Máte-li na mně nějaké otázky, tak prosím vás buďte tak milý a obraťte se přímo na podporu. Pomocí formuláře pro podporu se vaše dotazy a otázky ke mně dostanou mnohem rychleji a tím pádem vám můžu lepe pomoci!

Alen Kubat

Příspěvekod Alen Kubat » Út 9. Říj 2012, 17:59

Shalom1111 napsal:Nevím, ale nějak jsem to nenašel, kolik je teda možné nasbírat přísad v kouzelném lese? A pokud je to nějak omezené počtem, bude možné nadbytečné přísady prodat? Či prostě propadnou? K čemu by mi pak byl reset lesa?

Není limit na počet věcí, které můžeš mít od určitého druhu.
joshlukas napsal:Minimálně můžeš posbírat 0 a maximálně 25 bylin a věcí, které můžeš uložit do tvé truhly.

Znamená, že pokud prohledáš všech 25 polí, když ti to level umožní, najdeš od 0 do 25 věcí.
Najdeme-li 5 důvodů, proč by se věc nemusela podařit a odstraníme je, okamžitě se objeví důvod šestý.
Murphy byl optimista.

Vrátit se na “Tipy pro začátečníky a nápověda”