Global ID - Profil

Zde jsou nejčastější otázky zodpovězeny.
Podívej se prosím, než založíš nový post ve fóru.

Moderátor: bartrand

joshlukas
Administrator
Příspěvky: 2556
Registrován: Po 1. Srp 2011, 12:03

Global ID - Profil

Příspěvekod joshlukas » Stř 12. Zář 2012, 13:28

Osobní nastavení

Obrázek

Kde najdu mé nastavení hry a profil?
V horní liště pod mapou "Global-ID" najdeš vedle jiných funkcí i tvůj profil ve kterém si můžeš změnit tvé údaje.

Ověřit emailovou adresu:
Abys mohl v Secret Relict použít systém zpráv a takto mohl ve hře komunikovat s jinými hráči, tak musíš nejprve potvrdit tvou emailovou adresu. Při registraci si dostal jeden mail s odkazem přes který si tvou emailovou adresu můžeš potvrdit. Jestli jsi ten mail nedostal, tak se prosím podívej, jestli ti náhodou nedošel do spamu. Nenajdeš-li ten mail, tak si můžeš nechat poslat nový.

Změnit uživatelské jméno:
Zde můžeš kdykoliv změnit tvé jméno ve hře. Změna tě stojí 1 kus zlata. Maximální délka jména je omezená na 15 znaků. Tímto se nezmění tvé uživatelské jméno, ale jen tvé jméno ve hře!

Číslo hráče:
Zde také najdeš tvé číslo hráče (ID). Toto číslo potřebuješ, když bys měl někdy dotazy na podporu. Také zde vidíš, jestli je tvé prémium aktivované a když ano, do kdy.

Smazat účet:
Také zde můžeš smazat celý tvůj účet. Uvědom si ale: Při smazání účtu ztratíš všechny data hry. Smazání tvého účtu musíš potvrdit zadáním tvého hesla. Proto není možné, že si účet nechtíc smažeš.

VIP – Lovec pokladů:
Pod číslem hráče najdeš údaje, jestli jsi VIP lovec. Každý hráč který koupí nejméně 50 kusů zlata dostane navždy status VIP lovce. Uvědom si, že to zlato musíš koupit. Nestačí ho vyhrát. U VIP lovců se síla regeneruje každých 150 sekund (2:30 min) místo 180 sekund (3:00 min).

Avatar:
Na závěr si můžeš v profilu zvolit tvůj avatar. K tomu máš různé obrázky ze kterých si můžeš zvolit. Klikni jednoduše na šipky vpravo a vlevo, aby sis mohl všechny prohlédnout. První dva avatary (1 x ženský / 1 x mužský) jsou zdarma a nedostaneš za ně extra sílu. Čím více vpravo avatary jsou, tím více stojí stříbra a tím více dostaneš extra síly. Síla je zvýšená vždy o 2 body (takže: +2, +4, +6, .....atd.) Extra body síly zvýší tvou maximální sílu které můžeš dosáhnout. Když zmáčkneš na tlačítko uložit, tak zvolíš aktuálně zobrazený avatar.

Všechny změny jsou teprve tehdy aktivní, když je uložíš zmáčknutím tlačítka uložit.
____________
Obrázek
Máte-li na mně nějaké otázky, tak prosím vás buďte tak milý a obraťte se přímo na podporu. Pomocí formuláře pro podporu se vaše dotazy a otázky ke mně dostanou mnohem rychleji a tím pádem vám můžu lepe pomoci!

Vrátit se na “Často kladené otázky”