Global ID - Mapy a jeskyně

Zde jsou nejčastější otázky zodpovězeny.
Podívej se prosím, než založíš nový post ve fóru.

Moderátor: bartrand

joshlukas
Administrator
Příspěvky: 2556
Registrován: Po 1. Srp 2011, 12:03

Global ID - Mapy a jeskyně

Příspěvekod joshlukas » Stř 12. Zář 2012, 13:29

Mapy

Co dělám na mapách?
Území/mapy jsou rozdělené na pole která můžeš prozkoumat a najít poklad. Existují různé poklady: artefakty, díly reliktů, voodoo panenky, neidentifikované věci, jídlo pro tebe a tvé panenky, tak jako speciální díly které můžeš sbírat (Díly map a nářadí, mystické úštěpky, díly muzea).

Jak dostanu nové mapy?
Nové mapy si odemkneš, když postoupíš do dalších levelů. Musíš si je ale potom koupit nebo s nasbíranými díly karet složit dohromady. Každá další mapa je dražší až do ceny 89999 kusů stříbra. Když nemáš dostatek stříbra, tak si mapy můžeš koupit i za zlato. Zde je nejvyšší cena omezená na 270 kusů zlata.

K přehledu karet se dostaneš, když klikneš v menu na Global-ID nebo na pole kde je tvé vozidlo. Zde pak vidíš, které mapy už máš a které ti ještě chybí. Mapy, které jsou označené červeným křížkem už vlastníš. Mapy označené hnědým křížkem si ještě musíš koupit. Mapy a jeskyně které si už kompletně prohledal jsou označené zelenou barvou.

Jeskyně

Kde naleznu jeskyně?
Na některých mapách máš vstup do jeskyní ve kterých můžeš také hledat poklad.

Jakmile vstoupíš do jeskyně, tak můžeš začít hledat poklad. Většinou stačí mít stupeň nářadí, které je zapotřebí k hledání na povrchu. I v jeskyních nalezneš občas díly voodoo panenek a relikty.

Je v jeskyních něco zvláštního?
V některých jeskyních jsou propasti které nemůžeš prohledat. Některé jeskyně jsou přístupné jen pro velmi vytrvalé lovce pokladů. Podrobné informace najdeš v sekci lov pokladů.
____________
Obrázek
Máte-li na mně nějaké otázky, tak prosím vás buďte tak milý a obraťte se přímo na podporu. Pomocí formuláře pro podporu se vaše dotazy a otázky ke mně dostanou mnohem rychleji a tím pádem vám můžu lepe pomoci!

Vrátit se na “Často kladené otázky”