zvirata

Moderátor: bartrand

vasek1983

zvirata

Příspěvekod vasek1983 » Út 14. Dub 2015, 18:54

dobry den mam dotaz hra mne velmy bavi ale zarazi mne nebo nebylo by na skodu u zvirat treba prase a zajic ze nedavaji zadne suroviny coz je skoda neplanuje se aby zirata ktera nic neprodukuji neco produkovaly ? treba prase a zajic my prijde zbytecne pestovat kdyz znich nic neni :-)

-MK-

Re: zvirata

Příspěvekod -MK- » Út 14. Dub 2015, 20:02

nevím, jak moc to platí u zajíce a prasete, ale u prémiových zvířat, např. jelen či osel apod., ti jejich chov dává celkem dost bodů zkušenosti a taky jejich prodejem získáš víc peněz, než u zvířete, které něco produkuje.

Danae

Příspěvekod Danae » Po 11. Kvě 2015, 21:40

Já bych se do pěstování zajíců taky nepouštěla - ty potvory v zemi moc nedrží, takže se musí zahrabávat hodně hluboko a člověk se pak může uzalévat ;)

Bohužel upjers trvá na tom, že se hráčům nesmí prozrazovat, co se chystá a plánuje, takže ti nemůžeme prozradit, jestli se se zvířaty, které aktuálně nic neprodukují, bude něco dělat.
Obrázek
Pokud potřebujete mou pomoc, je tu podpora

Paficek

Příspěvekod Paficek » Út 12. Kvě 2015, 19:08

Tak do zajíců bych doporučila se pustit, protože ze začátku jsou tam úkoly, které vám přinesou zlatky. Jakmile úkol splníte, tak se zajíců můžete zbavit a dát si na farmu něco, co produkuje :)

Vrátit se na “Dotazy ke hře”