Další stupně u povolání

Moderátor: bartrand

-MK-

Další stupně u povolání

Příspěvekod -MK- » Stř 15. Dub 2015, 14:00

Není trochu kontraproduktivní přidávat další levely povolání, když možnosti výprav zůstaly stejné?

Uvedu příklad. Jsem hokynář, tak to bude z tohoto povolání. Nejnáročnější na balíky je výprava pro kůže. Abych byl schopný plně naložit loď, tak mi stačí šestý level s prémiovým zbožím, případně sedmý s neprémiovým. Tedy čistě teoreticky mě již dál nic nemotivuje vyrábět lepší balíky, protože se tím pro mě nic nemění. Taky chybí motivace dělat lepší balíky - jestli mám za jednoduchý dostat 20 xp nebo za náročnější 21 xp, to je spíš detail.

PS - je vůbec někdo tak vysoko? Na osmý stupeň je potřeba 2,5 mega zkušeností, tak na devátý bych to viděl na 5 mega...nasbírat to bude chvilku trvat :)

Danae

Re: Další stupně u povolání

Příspěvekod Danae » Stř 15. Dub 2015, 14:25

Možnosti výprav jsou stejné, ale není to zase tak dlouho, co se exotické zboží může objevit i v hanzovních soutěžích, to pro některé hanzy mění důležitost výprav. Druhá věc - někteří hráči jsou tak daleko :) Mají 8. stupeň a chtějí mít další možnosti.
Máš pravdu, že kdyby tímhle vylepšování hanzovních výprav končilo, tak to moc velký smysl nemá. Takže se určitě dá očekávat, že dříve či později přibudou i nějaké další přístavy, kam bude možné plout.
Obrázek
Pokud potřebujete mou pomoc, je tu podpora

-MK-

Příspěvekod -MK- » Stř 15. Dub 2015, 20:15

Danae napsal:Máš pravdu, že kdyby tímhle vylepšování hanzovních výprav končilo, tak to moc velký smysl nemá. Takže se určitě dá očekávat, že dříve či později přibudou i nějaké další přístavy, kam bude možné plout.

Přesně tohle jsem tím měl na mysli ;)

Danae

Příspěvekod Danae » Čt 16. Dub 2015, 08:43

Já vím, jenže nesmím napsat nic jako "Neboj, právě se kreslí mapy pro 5 nových tras a já přemýšlím, jak nové přístavy v češtině nejlíp pojmenovat, nahrávat se to bude za 3 týdny." Takže i kdyby situace opravdu byla taková, mohu napsat jen nějakou okecávku :)
Obrázek
Pokud potřebujete mou pomoc, je tu podpora

Vrátit se na “Dotazy ke hře”