Rozšíření ohrad

Moderátor: bartrand

Paficek

Rozšíření ohrad

Příspěvekod Paficek » Pá 8. Kvě 2015, 12:28

Ahoj chci se zeptat, jestli náhodou nevíte proč nejde na dílkách získat rozšíření ohrad?

kamka6

Re: Rozšíření ohrad

Příspěvekod kamka6 » Ne 10. Kvě 2015, 21:55

Zřejmě záměr tvůrců. Ale v denním boostru získat jdou.

Paficek

Příspěvekod Paficek » Út 12. Kvě 2015, 19:04

špatný záměr a v boosterech mi ještě od začátku hry nepadlo rozšíření ohrady pro velká zvířata, takže velice nízké procento získat ho v dohledné době, nevadí, díky za odpověď

Danae

Příspěvekod Danae » Stř 13. Kvě 2015, 09:01

Vzhledem k tomu, že celé ohrady se měnit dají, nemá rozšíření takový význam. Kromě toho není výdělek v MLF složitá věc (to jen na začátku, ale tak je to téměř v každé hře)- v době, kdy hráč může pěstovat stromy na dřevo, už není problém našetřit rychle na kdeco, včetně ohrad.
Obrázek
Pokud potřebujete mou pomoc, je tu podpora

Paficek

Příspěvekod Paficek » Stř 13. Kvě 2015, 10:30

S našetřením problém nemám ani s kupováním různých ohrad či nasbírání dílků ohrad, které jsou za zlaté, ale jde mi o šetření místa na dvoře, takže když můžu ušetřit třeba jen trochu místa, pak se mi hodí jen o jedno místo rozšířit ohradu, abych tam mohla dát chlév. Jen jsem psala, jestli by se to tvůrcům nemohlo předložit, aby to šlo taky nasbírat na dílky, nic víc.

Danae

Příspěvekod Danae » Stř 13. Kvě 2015, 10:39

Paficek napsal:S našetřením problém nemám ani s kupováním různých ohrad či nasbírání dílků ohrad, které jsou za zlaté, ale jde mi o šetření místa na dvoře, takže když můžu ušetřit třeba jen trochu místa, pak se mi hodí jen o jedno místo rozšířit ohradu, abych tam mohla dát chlév. Jen jsem psala, jestli by se to tvůrcům nemohlo předložit, aby to šlo taky nasbírat na dílky, nic víc.

Ne, ty jsi se ptala, proč nejde nasbírat. Pokud píšeš A, ale myslíš tím B, tak se nediv -> nikdo z nás neumí číst myšlenky. A jestli jsi měla v úmyslu podat návrh na změnu ve hře - z jakého důvodu jsi psala dotaz do dotazů? Copak je opravdu tak těžké napsat, co si myslím, a dát to do příslušné sekce? Těch sekcí tu není 53, aby byl problém si vybrat tu správnou.
Obrázek

Paficek

Příspěvekod Paficek » Stř 13. Kvě 2015, 14:05

Aha, tak to se omlouvám moje chyba, jdu to napsat do správné sekce.

Danae

Příspěvekod Danae » Stř 13. Kvě 2015, 14:18

Teď už to nikam psát nemusíš :)

Já hlásím gamedesignu nápady a návrhy hráčů a já už si to tu přečetla. Ale je to důležité pro příště - když hru hraješ, můžeš mít nápady, jak ji vylepšit. Je škoda nechávat si nápady pro sebe. Když ale nenapíšeš, jak návrh myslíš, těžko ho předám.
A když bude napsaný v sekci Návrhy a přání, bude i "ve správném šuplíku". Já budu vědět, jestli jsem ho četla a předala, stejně jako ostatní hráči, které zajímají nápady spoluhráčů, si ho budou moci snadno najít a přečíst.

Pojmenovávat témata konkrétně (ne Dotaz, návrh ani nic jiného všeobecného) a psát je do správných sekcí nechceme proto, abychom to mohli hráče buzerovat, ale aby bylo fórum přehledné a nikdo neměl potíže něco najít. Přesný a podrobný popis dotazu/problému je důležitý zase proto, že pak se dá rovnou odpovídat, není nutné dlouze zjišťovat, jak přesně to tazatel myslel.
Obrázek

Paficek

Příspěvekod Paficek » Stř 13. Kvě 2015, 14:35

Jasně díky za radu a ještě jednou se omlouvám, je mi jasné, že takových jako já je tu plno, a pak máte nervy. Jsem ráda, že nějaké forum vůbec je.

Vrátit se na “Dotazy ke hře”