Upjers body na portálu

Moderátor: bartrand

tiefling
Příspěvky: 733
Registrován: Po 10. Črv 2013, 12:07

Upjers body na portálu

Příspěvekod tiefling » Stř 9. Dub 2014, 14:54

Upjers body nyní mohou být vyměněny za prémiovou měnu

Novinka: Shromážděte upjers-body na našem herním portálu a získejte prémiovou měnu!

Milí hráči,

počínaje dneškem můžete shromažďovat upjers-body na našem herním portálu a přeměňovat je na prémiovou měnu platnou pro účet spojený s naším portálem.

Vedle vaší ID (nahoře vlevo), najdete novou ikonu: zlatá mince s logem upjers:

Obrázek

Každých 200 upjers-bodů můžete přeměnit v prémiovou měnu na herní účet, vašeho výběru, spojený s naším portálem.

Je více způsobů jak body získat: jedním z nich je dokončit určité úspěchy v příslušné hře. Každý dokončený úspěch* vám přidá 10 bodů. Ve vašem účtu klikněte v záložce na "úspěchy", aby se vám zobrazil seznam úspěchů, které můžete odemknout v jednotlivých hrách.

Navíc můžete každý den vyhrát upjers body přes škrábací tiket. Klikněte na jeden ze škrábacích tiketů k otevření a opět dostanete upjers body. Nejsou tu žádná prázdná místa, tudíž můžete získat minimálně jeden bod denně. Každý den dostanete novou šanci.

Jakmile jednou nasbíráte 200 bodů, můžete je vyměnit. Vše, co k tomu potřebujete, je kliknout na hru vašeho výběru a vybrat příslušný server.

Mějte prosím na paměti, že ne všechny naše hry jsou do akce zahrnuty. Vyloučeny z této funkce jsou například prohlížečové hry, které jsou stále v uzavřené beta fázi, které nejsou k dispozici prostřednictvím našeho herního portálu nebo hry, ve kterých můžete s prémiovou měnou obchodovat.

Zde se můžete podívat na video:Užijte si sbírání bodů a získávání prémium měny přes náš portál.

Váš upjers tým
*Pouze za úspěchy uvedené na našem portálu můžete získat upjers body!

*********************************************************

Máte více dotazů týkající se našeho portálu, nebo toho, jak spojit svůj herní účet s naším portálem? Klikněte na naše tlačítko spoiler a přečtěte si o tom!

[spoiler]Jak se dozvím, jestli už mám portálový účet?

Hry, které jsou s naším portálem propojeny automaticky, jsou Garbage Garage, My Little Farmies a My Fantastic Park. Zda každý, kdo si založí herní účet, získá portálový účet s tím stejnm přihlašovacím jménem a heslem. K přihlášení se na portálové účty proto vše, co potřebujete udělat, je jít na https://cz.upjers.com, a zadat své přihlašovací jméno a heslo.

Všechny herní účty vytvořené na My Free Zoo od ... jsou rovněž automaticky připojovány k portálu.

Jak připojím svůj účet k portálu?

Pokud ještě portálový účet nemáte, můžete ho vytvořit přes portálovou přihlašovací stránku. Pokud už portálový účet máte, přeskočte tento krok a přihlašte se!

Na pravé horní straně, vedle seznamu "Mé hry", klikněte na "Importovat"

Obrázek

Klikněte na ikonku hry, kterou byste rádi připojili k portálu. Nyní jste požádáni, abyste vyplnili své přihlašovací jméno a heslo. Udělejte to, a pak klikněte na "Importovat":

Obrázek

Účet tak bude připojen k vašemu portálovému účtu.

Prosím, mějte na paměti:
Jakmile spojíte svůj herní účet se svým portálovým účtem, budete muset použít obě přihlašovací jména a hesla, budete-li se chtít přihlásit na svůj účet z přihlašovací stránky hry!

V některých hrách, jako je třeba Kapi Hospital, proto budete muset kliknout na portálové přihlašovací tlačítko, abyste zadali své přihlašovací údaje


Příklad: Vytvořili jste si účet na naší hře s přihlašovacím jménem "fluffityfluff". Vaše lékařské jméno je Dr. Jacinda Ashton

Obrázek

Máte vytvořený portálový účet pod jménem "JumpingFrog". Jakmile jste si připojili svůj Kapi Hospital účet ke svému portálovému účtu...

Obrázek Obrázek

...musíte použít své portálové přihlašovací jméno "JumpingFrog", stejně jako své portálové heslo, abyste se přihlásili na svůj Kapi Hospital účet – i na herní přihlašovací stránce.

Ujistěte se, že používáte portálové tlačítko k zadání svých přihlašovacích údajů (Toto nemusí být nezbytné u jiných her, jako je My Free Zoo):

Obrázek

Klikněte na portálové tlačítko...

Obrázek

...potom zadejte své portálové přihlašovací jméno a heslo do textového políčka, které se díky tomu otevře...

Obrázek

...a budete přihlášeni na svůj účet. Vaše lékařské jméno bude samozřejmě stejné, jako bylo předtím.

Jednodušší by nicméně bylo, abyste se pokaždé přihlašovali přímo přes portál!

Máte další otázky nebo problémy týkající se spojování vašich účtů s naším portálem? Prosím, kontaktujte náš tým podpory!

Vrátit se na “Oznámení”